20 квітня минає 10 років, як відійшов у Вічність колишній директор Теребовлянської гімназії Михайло Васильович Михайлюк.
СВІТЛІЙ ПАМ'ЯТІ МИХАЙЛА ВАСИЛЬОВИЧА МИХАЙЛЮКА присвячується...
Летять невпинно так роки',
Здається, це було лиш вчора.
Збираю в спогадах думки,
Перед очима рідна школа.
...
Серед вечірньої пори
У вікнах ще горіло світло.
Заради сміху дітвори
Він працював, щоб школа квітла.
Частинку серця віддавав,
Хотів, щоб все було найкраще!
На себе часто не зважав,
В його очах світилось щастя!
Цією школою горів
І гуртував довкола себе.
Усіх підтримати умів,
Його девізом було: "Треба!"
Він сам сповідував мету,
Щоб знов гімназію підняти.
Щоб дух її в серцях витав,
І нас могли би пізнавати!
Він надихав на творчий лад
І тішився за кожну мрію.
Та прислухався до порад,
Вселяючи нову надію.
Тут панував незвичний дух,
Жили традиції одвічні.
Просвіта не спиняла рух
І Первоцвіт так жваво квітнув.
Активні учні йшли вперед,
Здобутками горіло серце.
Він знав, як втримати усе,
Щоб були пам'ятні моменти.
Він вислуховував думки,
Умів старання оцінити.
Шукав ідеї залюбки
І вчив, як працею горіти!
Людина світла, мов Зоря,
Горіла щиро в кожнім слові.
Двадцять два роки серед нас,
Віддав своїй прекрасній школі!
Відповідальний й запальний,
Ішов нелегкими стежками.
Тримав на пульсі ритм шкільний
І сіяв злагоду між нами.
Його любила дітвора,
Він цінував дитяче серце.
Ніяка втома не могла
Призупинити плани вперті.
Він формував дитячий світ,
Учив історію любити.
Вкладав у серце заповіт,
Як на землі достойно жити!
І залиши'в по со'бі слід,
Щоб пам'яталося з роками.
Його живий Небесний сад
Цвіте щороку поміж нами!
... І десять років, як та мить.
Його ім'я у нашім серці.
Лиш свічка щемно так горить
І спогади несе відверті.
Шкода', що не вернути час,
Не виправити знаки Долі.
Ви житимете серед нас,
Прийміть цей спогад в знак любові!..
20.04.2026 року
Людмила Вербовецька

