МАН 2023-2024 н.р.

04.03.2024

Ось і ще одну вагому сходинку подолано нашими ліцеїстами на шляху до життєвого успіху та вдосконалення. 

 З 10 по 23 лютого 2024 року тривав ІІ етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного відділення МАН України. 

 Слухачі Теребовлянської філії захищали дослідницькі проєкти у секціях «Українська мова», «Англійська мова», «Програмна інженерія», «Математика», «Органічна хімія та біохімія», «Зарубіжна література», «Біологія людини», «Фольклористика», «Історія України». 

 Компетентні члени журі закладів вищої освіти гідно оцінили інтелектуальні знання та наукові здобутки учасників ІІ етапу конкурсу- захисту. 

 Участь в конкурсі - це чудовий досвід, можливість проявити себе і пізнати щось нове. Щиро дякуємо учасникам та їх наставникам за плідну працю. Зичимо творчого натхнення та подальших дослідницьких здобутків!



02.02.2024



02.02.2024


21.11.2023

Відбувся конкурс-захист дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. Щороку в конкурсі беруть участь більше сотні юних науковців. 2023 рік не був винятком - на розгляд журі надійшло понад 150 робіт з усіх куточків області. 

 Вітаємо 7 молодших вихованців Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько, які захищали власні дослідження та отримали призові місця. 

Бажаємо юним науковцям та їх наставникам наснаги і творчого натхнення, віри у власні сили та сміливості у своїх прагненнях, і, звичайно, не зупинятись на досягнутому!


16.11.2023

Відбувся щорічний попередній захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Вихованці 6-7-х класів Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько, а саме Богомаз Данило, Ірза Христинка, Шкафаровська Катерина, Верхоляк Вікторія, Воробець Вікторія, Погорілий Роман, Стрельцова Ольга, виступили із власними доповідями та презентаціями, які вони підготували на захист для участі в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. 

Цьогоріч захист буде проведено у наступних секціях: соціологія, історія України, агрономія, географія, Internet-технології та WEB дизайн, німецька мова та англійська мова. Слухачами доповідей були ліцеїсти та вчителі-наставники, які ставили запитання виступаючим та активно включалися в обговорення. 

Дякуємо усім учасникам та їх наставникам Лось Л.О., Білінській О.В, Трач Н.І., Ірзі Н.М., Голочинській І О., Будзанівській Н.М., Стецько Н.Б. за хорошу підготовку і цікаві доповіді! 

Щиро бажаємо учасникам перемог у II - му етапі конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт МАН, який відбудеться 18 листопада.


27.10.2023

Участь у МАН - семінари, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, практикуми - це не просто чарівна подорож у країну знань і нові знайомства, це шанс здобути практичні знання, розвинути свій потенціал, набути досвіду аналізувати та аргументувати, самостійно приймати рішення. 

 Навики здобуті за роки співпраці з МАН юні манівці переносять у доросле життя. Так, колишня учениця ліцею, а тепер студентка першого курсу ТНПУ ім. В.Гнатюка, Трач Анна, яка неодноразово брала участь у конкурсі-захисті дослідницьких робіт у секціях «Англійська мова» та «Інформатика та обчислювальна техніка», взяла участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Нові тенденції у перекладознавстві, філології та лінгводидактиці у контексті глобалізаційних процесів». Захід проходив на базі факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. 

 Анна представила власні напрацювання, поспілкувалась з слухачами міського відділення МАН, поділилась власним досвідом написання дослідницьких проєктів.